Park Filo Kiralama
Beğenin İndirimleri Haber Verelim!
ŞEHİR  

Son Gelen Araç Rezervasyon Talepleri

Muğla-MARINA CAR RENTAL BODRUM-Dizel-Transporter-Minibüs
İstanbul-SACHACAR OTO KIRALAMA-Dizel-Doblo-Combi
Bursa-ELIT VIPCAR RENT ACAR OTO KIRALAMA-Dizel-Transporter-Minibüs
İzmir-EBRAR RENT A CAR - OTO KIRALAMA-Benzin/LPG-Şahin
İzmir-KENAN OTOMOTIV-Dizel-Transit
İzmir-EBRAR RENT A CAR - OTO KIRALAMA-Benzin/LPG-Şahin
İzmir-EBRAR RENT A CAR - OTO KIRALAMA-Benzin/LPG-Şahin
İzmir-PAPİLLON TUR RENT A CAR-Dizel-Transporter-Minibüs
İzmir-EBRAR RENT A CAR - OTO KIRALAMA-Benzin/LPG-Şahin
Gaziantep-EXPERT TURIZM-Dizel-Doblo-Cargo
Rent A Car Programları
13-02-2009

Sisteminizi kontrol etmenizin en sağlıklı yöntemi, sektörü bilen bir firmadan rent a car programı almaktaktır. Bu konuda 2001 yılında beri faaliyetlerine devam eden Türev Yazılım'a ait LISTRENT Rent A Car Programlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Yayın Hayatına Başladı
14-02-2009

http://www.rentacarara.com sitesi kiralık araba arama temeline dayalı portal yapısıyla yayın hayatına başladı

Görülmeye Değer Yerler
19-03-2009

http://www.rentacarara.com sitesi artık görülmeye değer yerleri de sizlere tanıtacak. Görülmeye değer yerleri görebilmek için buraya tıklayınız.

Rent A Car Sektöründe Online Rezervasyon Dönemi
 
Online Rezervasyon İmkanı Sağlayan Firmalar
Nokta Rent A Car www.noktarentacar.com
Nette Kolay www.nettekolay.com
Avro Rent A Car www.avrorentacar.com

Gelişen internet teknolojisi rent a car sektöründe farklılıklar oluşturmaya başladı. En büyük farklılıklardan bir tanesi de araç kiralama taleplerinin online olarak firmalarca web sitesi üzerinden alınması ve müşteri odaklı opsiyonların seçiminin önceden yapılmasını sağlamak oldu. İlk zamanlar sadece havayolu firmalarının yaptığı online rezervasyon dönemi artık rent  a car firmaları içinde olağan bir durum olmaya başladı. Online rezervasyonun avantajlarını gören firmalar bu konuda ciddi adımlar atmaya başladılar bile. Lokal bazlı çalışan ancak Türkiye'nin he noktasıyla ilişki içerisinde bulunan birçok firma yaptırdıkları internet siteleri sayesinden müşterilerine Türkiye'nin her yerinden (İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya ve Hatta Kıbrıs) 24 saat rezervasyon imkanı sağlamaktadır. Bu konuda ciddi adımlar atan İstanbul Nokta Rent A Car www.noktarentacar.com adresi kanalıyla online rezervasyon imkanını müşterilerine sunmaktadır. Firma kendi sahibi olduğu yüzlerce aracın yanında Türkiye'nin birçok noktasında kendi ciddiyetiyle iş yapan firmalarla anlaşarak oturduğunuz yerden sizlere istediğiniz aracı rezerve etme imkanı sağlayacak bir alt yapıyı kurmuş bulunmakta. Dönem dönem kampanalar ile araç kiralama fiyatlarında indirim düzenleyerek cazip fiyatlar sunması takipçilerinin sayısını her geçen gün artırmakta. Her türden araç temin edebileceğiniz site üzerinden araçlarınızla birlikte isteyeceğiniz aksesuarları da seçme olanağına sahipler. Ödeyeceğiniz fiyattan, kiralama sözleşmesine kadar her türlü bilgilendirmeyi yapan site sahibi firma İstanbul Rent A Car firmarı arasında da önemli bir yere sahip. Tamamı rent a car kaskolu ve servis bakımlı olan araçlarıyla ulusal düzeyde çalışan ciddi firmalara kiralık araç temin etmekte. Ayrıca nokta rent a car kendisine ait İzmir ve Bursa ofisleriyle'de müşterilerine lokal bazlı olarak kiralama hizmeti vermekte. Çalışmalarını ulusal seviyede yürütme kararı alan firma'nın büyük şehirlerin dışında küçük ancak turizm hareketliliği yoğun olan (Kapadokya, Alanya, Bodrum, Marmaris gibi) ilçelerde rezervasyon alması ve Kıbrıs rezervasyon imkanı sunması internet üzerinden rezervasyon rahatlığını yaşayacaklar için önemli bir özellik. 
Sık Kullanılanlara Ekle
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Mail Adresi:
Sifre:
 

www.RentACarAra.Com Adresi Siz Değerli Rent A Car Firmalarının Araçlarını Ekleyerek Sizlere Katma Değer Üretmektedir. Sizlerde araçlarınızı ücretsiz ekleyebilmek için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Rent A Car Tekliflerinin
Rent A Car Tekliflerinden Faydalanabilmek İçin Hemen Şimdi 0 542 891 83 07 Nolu Telefonu Arayabilirsiniz. Teklif Sistemine rentacarrehberi.com, filokiralama.org, gelinarabasi.org ve rentacarara.com Siteleri Dahildir

 
1 Euro:
2,5 TL
1 Dolar:
1,86 TL